وب سایت های تجارت الکترونیکی – دوازده ایده بازاریابی از کریسمس

  • Post author:
  • Post category:Marketing

دنیای دیجیتال در حال توسعه است و همه در تلاشند تا خود را در زمینه های جدید ، استراتژی های جدید و سیستم عامل های جدید آموزش دهند. نه تنها بازاریابان علاوه بر این به عنوان توسعه دهنده مشتری نیز دارند. در مورد بازاریابی دیجیتال ، آژانس های رسانه های اجتماعی و دیگران بسیار سر و صدا شده است. تقریباً هر شرکتی بازاریابی آنلاین خود را به یک آژانس برق سپرده است. این نوع بازاریابی هنوز در حال رشد است و همه در جستجوی جزئیات جدید و استفاده از آنها هستند. در این بازار فن آوری و روشهای در حال تکامل ، Google شبکه اجتماعی لیختن اشتاین + Google را راه اندازی کرده است.

نه اینکه فضای او در مسیر خود عجیب و غریب نباشد: مدیر اینستاگرام یک ساعت دیجیتالی وجود دارد که به نوعی فقط شامل چهار لوله خلاuum با تعداد درخشانی است که درون آنها شناور است ، همراه با یک تلسکوپ سنگین در یک سه پایه که شما را به دیدن یک ویستای دیدنی دعوت می کند از 5 شمالی و فراتر از آن ، تا آنجا که مه دود اجازه می دهد.

طبق مانیفست Cluetrain ، بازارها مکالمه هستند و اینترنت احتمالاً بزرگترین ، پراکنده ترین آژانس دیجیتال مارکتینگ مکالمات شکل گرفته است. این یک عرصه پخش ، یک ویترین فروشگاه ، یک ناشر ، یک گروه پشتیبانی ، یک شبکه اجتماعی و چیز دیگری است که هنوز در مورد آن کشف نکرده ایم. این در مورد ناپدید شدن مرزهای فیزیکی است که فقط شبکه های مشترکی دارند – افرادی که دور هم جمع می شوند تا صحبت کنند و هر چیزی غیر از منفعل می توانند داشته باشند.

نگاه کنید ، وب 2. 0.0 درمورد این است که از مشتری های خود می فهمید چه چیزی را دوست دارند ، سپس آن را به آنها بدهید ، حتی اگر به ظاهر بر خط پشت تأثیر نمی گذارد. آژانس بازاریابی دیجیتال را تعیین کنید که چگونه رابطه یک به یک با آنها و برند شما معمولاً طلایی است. به انگشتان پای خود بچسبید – امروز شبکه های اجتماعی و قطره های فیلم fountainrrr داغ است ، فردا ، چه کسی می داند؟

در عوض ، تمرکز خود را بر تولید برتر تبلیغات تبلیغاتی محصولات خود بگذارید (و من تصور می کنم محصولات منحصر به فرد و عالی هستند که نیاز مهمی را برآورده می کنند) ، رقابت بسیار کمی خواهید داشت.

شما یک جستجوی ساده در گوگل انجام می دهید تا وسعت زیادی را شامل ماشین های آنلاین کنید. سایتهایی مانند Yelp و Citysearch منابع بسیار خوبی برای بررسی مشتری هنگام انتخاب شرکتی برای استفاده هستند.

کلید در اینجا با استفاده از واقعا بحث کنید! تصور کنید که در حال شروع یک کار جدید هستید ، دقیقاً چه کاری انجام می دهید که امروز برای رفع مشکلات پیش می روید؟ اکنون فقط برای تجارت موجود انجام شده است! لول بسیار ساده است که WAHM ها آن را از دست می دهند. تمام انرژی را برای شروع دوباره هدر ندهید – آن را برای شخصی که قبلاً درک کرده است قرار دهید.